Mąż i żona – balony na wesele

Ślub i wesele to wyjątkowe chwile w życiu młodych małżonków, nic więc dziwnego, że chcą, aby wszystko w tym czasie było piękne i zapierało dech w piersiach. Nieodłączną częścią tych dni są piękne dekoracje, które cieszą oko Pary Młodej i ich gości.

Wyjątkowe dekoracje

Kwiaty, kolorowe dekoracje i takie dedykowane balony na wesele – https://z-milosci.pl/c/balony-na-wesele umożliwią wyczarowanie wyjątkowej atmosfery tego dnia.

Balony kojarzą się nam z dzieciństwem, beztroską i radością, dlatego tak chętnie dekorujemy nimi sale bankietowe i weselne, dodają one charakteru tak ważnym chwilom.

Różnorodność dostępnych balonów pozwala stworzyć niepowtarzalne dekoracje. Najpopularniejsze balony, które można spotkać w wielu sklepach wykonane są z lateksu, występują w standardowym kształcie, ale można spotkać również takie w kształcie serca. Foliowe balony także tworzone są w różnych kształtach, mogą przypominać parę młodą, samochód ślubny czy obrączki. Ciekawą formą wystroju mogą być foliowe balony w kształcie pierwszej litery imienia obu młodych małżonków. W taki sposób można także wypisać pełne imiona małżonków lub hasło przewodnie, np. „Nasz dzień”.

Gigantyczne balony

Dla wielu osób balony to jedynie te standardowe, które po nadmuchaniu przypominają piłkę lub gruszkę, mające maksymalnie 15 cm. Jednak balonowa oferta się powiększyła, np. ciekawym elementem wystroju, a następnie dodatkiem do sesji ślubnej mogą być balony giganty. Posiadają naprawdę duże rozmiary, co sprawia, że widać je z daleka. Występują w wielu kolorach, a na ich powierzchni często widnieje napis „Mr Mrs” czy „Mąż Żona”.

Również wspomniane wcześniej foliowe balony o różnych kształtach mogą mieć duże rozmiary. Tak wyeksponowane balony z pewnością ułatwią przekazanie światu, że w tym miejscu świętowana jest miłość dwojga ludzi, którzy pragną wspólnie iść przez świat.

Czy balony na wesele nadal są trendy?

Balony od zawsze były elementem wystroju podczas wesel i innych zabaw tanecznych. Wiąże się to z ich ogólną dostępnością oraz niską ceną.

Niestety dla wielu osób są one kiczowate, kojarzą się z potańcówkami w remizie. Czy można odczarować ten błędny tok myślenia? Oczywiście!

Dostępność oraz niski koszt zakupu to ogromne plusy tego elementu wystroju. Dzięki temu można tworzyć wyjątkowe dekoracje składające się z setek balonów. Łącząc je ze sobą za pomocą specjalnej taśmy można stworzyć girlandę, która będzie zdobić drzwi wejściowe lub zostanie ulokowana nad słodkim stołem czy barem.

W ostatnim czasie popularne stały się kolorowe ścianki, które umieszczane są za krzesłami Młodych lub są pięknym tłem na zdjęcia z gośćmi. Ścianki wykonane są z wysokiej pleksi, do której doczepione są balony według koloru przewodniego lub upodobań Pary Młodej.

Jak jeszcze można wykorzystać balony podczas wesela?

Pudło wypełnione balonami z helem, które młodzi małżonkowie otwierają jest ciekawym pomysłem na prezent ślubny. Wyfruwające balony zachwycą nie tylko głównych bohaterów dnia, ale także wszystkich zebranych gości.

Kiedy wśród gości weselnych znajdują się dzieci, warto przygotować im kącik, w którym będą mieli balony do zabawy. Dzięki nim mali goście nie będą się nudzić, gdy ich rodzice będą wesoło pląsać.