Wybór stylu przyjęcia weselnego

Organizując wesele, w pierwszej kolejności należy zdecydować, w jakim stylu ma się odbyć przyjęcie. Wiedząc, jak chcemy je zorganizować, będziemy mieli pewność, że wszystkie zamawiane przez nas elementy będą do sobie idealnie pasowały.

kwiaty hortencje na zaproszeniu ślubnym

Styl zaproszeń ślubnych

Znając styl własnego przyjęcia, warto zamawiać spójne dekoracje. Producenci oferują nawet papeterię w stylu wyprawianej imprezy. Warto więc pokusić się o zakup całego zestawu za jednym razem, w skład którego wchodzić będą: zaproszenia na ślub, winietki na stół, karty menu, etykiety na alkohol, księgi gości oraz podziękowania. W ostatnich latach powodzeniem cieszą się śluby organizowane w stylu boho. Urządzając przyjęcie w tym stylu, warto zakupić na przykład serię zaproszenia ślubne kwiaty.

Przede wszystkim dobre samopoczucie

Zaproszenia i pozostała papeteria powinny jednak w pierwszej kolejności odzwierciedlać styl młodej pary. Dobrze, aby zawarta na nich grafika czy dodatkowe dekoracje były spójne z tym, co tak naprawdę podoba się przyszłym małżonkom. Nie ma nic gorszego niż najpiękniejsze przyjęcie, na którym para młoda bawi się najgorzej ze wszystkich uczestniczących. Zawsze warto kierować się przede wszystkim własnym gustem i upodobaniami.