Eleganckie zaproszenia ślubne w stylu eko

Wiele osób wybierając zaproszenia ślubne szuka oryginalnych rozwiązań. Jednym z nich jest wybranie eleganckich zaproszeń ślubnych w stylu eko. Wykonane na kawałku drewna, bądź korku, albo papierowe zawierające korkowe czy inne naturalne elementy. Wszystko po to, aby zachwycić swoich gości i oddać również za sprawą zaproszeń ślubnych swoje podejście do życia.

gustowne zaproszenie na ślub

powyżej – model eleganckiego zaproszenia od marki RozsądnePannyMłode

Zaproszenia ślubne w stylu eko

Oryginalne zaproszenia ślubne w stylu eko można wykonać techniką scrapbookingu. Do maszyny tnąco-wytłaczającej można włożyć korkowy materiał, a także wybrany wykrojnik, np. z uproszczonym wizerunkiem pary młodej, a następnie nakleić go na przygotowaną wcześniej kartkę z papieru ozdobnego, z nadrukowanymi elementami tytułowymi. Oczywiście napis zaproszenie i imiona pary młodej, a także datę ślubu można również wyciąć za pomocą wykrojnika. Wszystko wymaga odpowiedniego zaplanowania przestrzeni kartki, w zależności od wymiaru zaproszenia.

Kup zaproszenie od artysty rękodzieła  

Zamiast męczyć się samemu, takie zaproszenie według własnego pomysłu można zlecić osobie, która zajmuje się tym zawodowo. Nie brakuje takich ofert, w których można przedstawić własny projekt, a nie korzystać z gotowych wzorów. Wtedy mamy pewność, że nasze eleganckie zaproszenia ślubne rzeczywiście będą unikalne.