Jakie zawieszki?

Wybór zawieszek na alkohol jest bardzo ważny (zajrzyj na z-miłości.pl i zobacz ciekawe przykłady zawieszek). Ale dlaczego? W końcu, czy trzeba je zamawiać? Takie pytanie na pewno postawią osoby, które mają ograniczony budżet weselny i muszą liczyć się z każdą złotówką, którą wydadzą na ten cel.

Obowiązkowa zawieszka

Trzeba sobie jednak uświadomić, że zawieszki sprawiają, iż butelki z alkoholem nie są takie sztywne. Podanie ich z takimi bardzo często żartobliwymi zawieszkami spowoduje dodatkowy uśmiech u Waszych gości. Poza tym zawieszki nie kosztują wielkich pieniędzy. Warto więc przeznaczyć te kilkadziesiąt złotych na to, aby zakupić takie zawieszki, które osobiście będziecie zawieszać na każdej butelce. Nie musicie się bać, że zajmie Wam to dużo czasu, bo taka praca idzie naprawdę sprawnie.

zawieszka na alkohol z życzeniami

Żart czy miłość?

Pozostaje Wam tylko do wyboru forma zawieszek. Czy wybierzecie zawieszki na alkohol weselny w formie żartobliwej, czy w formie wyznania miłosnego? Trzeba przyznać, że te w formie żartobliwej są chętniej widziane na stołach weselnych. Takie z miłymi, miłosnymi słowami są też fajne, jednak buzia nam się bardziej uśmiecha na widok śmiesznych słów, czy też min. Ponieważ możecie również zamówić zawieszki ze śmiesznymi buźkami emoji, które są bardzo popularne.