zdjęcie kwiatowego zaproszenia

Zaproszenia ślubne – trendy na nadchodzący sezon

Wiosna i lato to bezapelacyjnie czas ślubów, hucznych wesel i niezwykłych uroczystości w plenerze. Dlatego też pary już od dobrych kilku miesięcy interesują się, jakie trendy ślubne będą wiodły prym w tym roku. Podpowiadamy jakie zaproszenia ślubne wybrać zgodnie z obowiązującą modą, kolorystyką i stylem.

1. Dobrze zaplanowana całość

Pary coraz częściej chcą, by wszystkie elementy ceremonii zaślubin jak i to co związane z weselem oraz innymi aspektami imprezy – były do siebie odpowiednio dopasowane i dobrane. W tym roku na pewno będą rządzić elementy kwiatowe. Kwiaty w kolorach bieli, jasnego różu, brzoskwini lub beżu będą pojawiać się zarówno w wiązankach ślubnych, w dekoracjach sal i Kościołów, w dekoracjach samochodów oraz w zaproszeniach ślubnych. Zaproszenia ślubne kwiatowe jak te – https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/kwiaty wyróżniają się naturalnością oraz świetnie prezentują się z różnorodnymi wzorami, ornamentami i kwiatami.

2. Naturalność

Pary coraz częściej stawiają na naturalność, klasykę i rustykalny styl. Dlatego też wybierając zaproszenia ślubne kwiatowe warto pamiętać, by były one nieprzesadzone i nie przesycone dodatkami. Warto postawić w nich na kwiaty 3D lub jeden suszony kwiat polny, który delikatnie będzie ozdabiał przód zaproszenia lub kopertę. Stawiając na motyw kwiatowy, nie warto dodawać już do nich kokard, pereł czy innych dodatków, które mogą przyćmić i zaburzyć całość oryginalnego zaproszenia. Można w nich postawić na jeden dominujący kolor. Bardzo modne obecnie mocne barwy to burgund, fiolet, chaber oraz wszelkie odcienie różu.