Poradnik weselny – jaka księga gości?

Samodzielne przygotowania ślubu oraz przyjęcia weselnego to dość duże wyznawanie. Trzeba wszystkiego dopilnować, aby zaproszeni goście nie nudzili się na imprezie. Jedną z ważniejszych atrakcji weselnych jest księga gości. Choć nie każdy się z tym zgodzi, to można przygotować taką formę księgi gości, że stanie są ona jedną z lepszych atrakcji na weselu. Księgi gości ślubnych mogą przybierać naprawdę ciekawe, niepowtarzalne formy. Jaką wybrać?

Księga gości musi stylowo pasować do charakteru przyjęcia to jest ważne. Najlepiej wybrać taką, która będzie zaskakiwać, przyciągać uwagę, równocześnie można przecież stanowić dekorację sali weselnej. Obecnie wiele Młodych Par decyduje się na księgę w formie globusa albo mapy, takie rozwiązanie jest dość popularne. Można wykonać też drzewo z miejsce na odciski palców gości, taki obraz będzie można później oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. Inną ciekawą propozycją są podpisy na zdjęciach wykonanych polaroidem, dzięki temu goście są bardziej zaangażowani w całe przedsięwzięcie i miło upłynie im czas.

Ważne jest to, aby zaplanować takie atrakcje weselne, aby większość osób bez względu na wiek mogła w nich uczestniczyć. Dzięki temu impreza nie będzie się ciągnąć w nieskończoność, co więcej skończy się zbyt szybko. Oczywiście nie sposób zadowolić każdego, nie mniej jednak trzeba postarać się o to, aby większość osób wyszła z wesela nie tylko najedzona, ale również zadowolona, to najlepsza pamiątka ślubna, jaką można im podarować.

Warto zdecydować się na księgę gości ślubnych, będzie ona stanowić w przyszłości świetną pamiątkę.