Aktualne trendy w zaproszeniach ślubnych

Planujesz w najbliższym czasie ślub i musisz zamówić zaproszenia ślubne? Zastanawiasz się nad kolorem przewodnim wesela i tym samym nie wiesz, jakie dodatki wybrać? Brakuje Ci pomysłów? Jak tak, to bardzo dobrze trafiłeś, ten artykuł jest skierowany do Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi trendami.

1. Trendy 2019

Wybór zaproszeń ślubnych to niełatwe zajęcie dla pary. Wiele sklepów stacjonarnych ślubnych oraz internetowych posiada w swoich ofertach niezliczoną ilość zaproszeń w różnorodnych stylach, między innymi: boho, czarno-białe, eko, eleganckie, rustykalne, nowoczesne i wiele, wiele innych. Ostateczny wybór najczęściej związany jest charakterem całej uroczystości, a ich kolor – z kolorem przewodnim wesela.

2. Postaw na kolor

Pary młodej coraz częściej odchodzą od klasycznych kolorów kojarzących się ze ślubem. Biele, ecrue, beże i szarości zamieniamy na żywe i mocne kolory, które wprowadzają energię do całej uroczystości. Obecnie bardzo modne są zaproszenia ślubne czerwone -> wejdź w link i zobacz przykłady, które świetnie prezentują się o każdej porze roku i w każdym stylu wesela.

3. Indywidualne podejście do zaproszeń

Pary młode decydując się na zaproszenia ślubne czerwone, wskazują od razu gościom jaki kolor będzie kolorem przewodnim uroczystości. Goście mogą więc się zainspirować i uzupełnić swój strój na ten dzień

dodatkami w tym samym kolorze. Spinki do włosów, krawaty lub paski będą świetnie wyglądać zarówno na samym przyjęciu, jak i na zdjęciach. Mocny akcent w zaproszeniach to świetny pomysł na ich oryginalny wygląd.