Słodki upominek na wesele

Impreza weselna dla młodej pary to wydarzenie niezwykłe, wszak zdecydowana większość osób zakłada, że będzie się odbywała raz w życiu. Warto chociaż przez drobny upominek docenić gości, którzy przyszli na wesele. Nie trzeba się wysilać na ekstrawaganckie prezenty, jednak warto wyjść poza schemat alkoholu i zwykłego ciasta, zwłaszcza że w obecnych czasach, nie brakuje możliwości do realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów.

Pomysły na drobne upominki dla gości

Pomysłów, na to co dać gościom w ramach podziękowania za ich przybycie na imprezę weselną jest bardzo wiele. W zasadzie pomysłowość zależy wyłącznie od inwencji twórczej młodej pary. W ostatnich latach popularne stają się krówki na wesele – jak na przykład te. Jest to prezent niezmiernie uniwersalny, który przypadnie do gustu gościom z każdej grupy wiekowej. Krówki weselne można dawać pojedynczo lub w niewielkich, własnoręcznie wykonanych paczuszkach.

Kiedy dawać gościom upominki?

W zasadzie, to najczęściej para młoda przekazuje upominki gościom weselnym w kilku momentach. Jednym z nich może być czas, gdy goście dają młodym podarki. Wówczas mogą oni odbierać z kosza trzymanego przez drużbę drobne upominki. Słodkie podarki mogą także czekać na gości przy stole weselnym wraz z winietkami wyznaczającymi im miejsce. Gości weselnych można także obdarowywać w momencie pożegnania, gdy opuszczają oni już przyjęcie. Nie ma jednego najlepszego momentu. To kiedy i w jakich okolicznościach przekazywać gościom słodkie podarki powinno zależeć od preferencji młodej pary.