Mocna, mocniejsza miłość

harmonogram ślubny

Z roku na rok miłość powinna być mocna, mocniejsza, najmocniejsza. To wszystko co Was spotyka, powinno ją umacniać, a Wy nie powinniście się niczemu poddawać, chociaż w życiu nie zawsze jest pięknie i idealnie. Róbcie wszystko, aby móc wszystkim pokazać siłę swojej miłości.

Szlachetne nazwy

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że z roku na rok nazwy rocznic ślubu: https://rozsadnewesele.pl/rocznice-slubu-nazwy-symbolika-inspiracje-prezentowe/ są coraz bardziej szlachetne, cenniejsze. Dlaczego? Ponieważ miłość po czterdziestu latach małżeństwa, które się nie rozpadło to rzecz naprawdę niespotykana. Miłość po 75 latach małżeństwa to coś unikalnego, coś niespotykanego, jak te brylanty. Taka miłość jest naprawdę cenna i tylko nieliczni potrafią tego dotrzymać. Dlatego tak długi staż małżeński nazwany jest od tych szlachetnych kamieni.

Cenne materiały

Zanim jednak dojdzie do najcenniejszych brylantów, to po drodze mamy mniej szlachetne kruszce,a  mianowicie: papier – 1 rocznica, kwiaty lub owoce – 4 rocznica, glina – 9 rocznica, stal – 11 rocznica, koronka – 13 rocznica, kryształ – 15 rocznica, srebro – 25 rocznica, koral – 35 rocznica, szafir – 45 rocznica, szmaragd – 55 rocznica, itd. itp. Im wyżej, im dłużej, tym Wasza miłość zasługuje na naprawdę wspaniałe uznanie oraz najwyższą cenę.