W jakim stylu zorganizować ślub i wesele?

Współczesne wesela wyglądają zupełnie inaczej, niż jeszcze dziesięć czy dwadzieścia lat temu. Moda przez ten czas uległa znacznej zmianie. Dziś coraz częściej odbiega się od klasycznego wystroju weselnego w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań. W jakim stylu można zorganizować nowoczesny ślub i wesele?

Styl romantyczny

To trend, który nigdy nie przemija. Subtelne barwy, mnogość kwiatów i liczne, ale delikatne dekoracje ślubne takie jak proporczyki i girlandy to cechy charakterystyczne stylu romantycznego. Suknia panny młodej może być ozdobiona koronką. Nie musi być koniecznie biała, mile widziane są także pudrowe odcienie, takie jak ecru czy róż.

Styl boho

Cieszący się popularnością w modzie codziennej, styl boho sprawdza się również na weselach! Lekkie, zwiewne materiały i kwieciste wzory mogą być świetnym pomysłem na oryginalne dekoracje ślubne. Styl boho pozwala poczuć się swobodniej i jest wręcz stworzony dla osób, którym nie odpowiada zobowiązujący styl klasycznego wesela.

Styl glamour

Wnętrza w stylu glamour robią obecnie furorę. Trend ten jest również obecny na weselach. Decydują się na niego pary, które lubią otaczać się luksusem, połyskiem i najlepszej jakości materiałami. Glamour musi rzucać się w oczy i zwracać uwagę!

Warto również w tym temacie przeczytać artykuł od RozsądneWesele.pl dotyczący dekoracji ślubnych: https://rozsadnewesele.pl/dekoracje-slubne-roznorodne-inspiracje-na-twoje-swieto/