Zaproszenia na uroczystość zaślubin

Ślub i wesele to szczególna okoliczność; warto zatroszczyć się więc o każdy, nawet najmniejszy, detal organizowanej imprezy. Bez wątpienia ważną kwestią są zaproszenia dla gości. Na szczęście przyszli nowożeńcy mają w czym wybierać.

Design w nowoczesnym stylu

Pełni nie tylko funkcję informacyjną odnośnie do terminu i miejsca imprezy, ale również dopełnia klimat uroczystości. Mowa tu oczywiście o nowoczesnym zaproszeniu na ślub, które staje się nieodzownym elementem każdej tego typu ceremonii. Przede wszystkim powinny być estetyczne i oryginalne – tak, by służyć za wspaniałą pamiątkę tego jedynego w swoim rodzaju dnia. Pary starają się więc wybierać modele, które cieszą oko nietuzinkowym designem. Prawdziwą furorę robią tak zwane zaproszenia hand made, czyli zrobione ręcznie, na zamówienie lub samodzielnie.

Ozdoby na zaproszeniach ślubnych

Dużą wagę przykłada się także do odpowiednich zdobień na zaproszeniach weselnych. Należą do nich wstążki, koraliki, cyrkonie, kokardki, jak również oryginalne ażurowe wzorki czy wycięcia. Na aukcjach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych można znaleźć gotowe szablony zaproszeń, jednak wiele par decyduje się na zakup ich spersonalizowanych wersji, dostosowanych do własnych potrzeb i preferencji – na przykład ze zdjęciem czy wierszem własnego autorstwa.

przykład nowoczesnego zaproszenia na ślub