Jakie winietki wybrać na stół weselny?

ślubna winietka w jaskrawych kolorach

W dzisiejszych czasach winietki ślubne na weselny stół są nie tylko jedną z dekoracji, ale przede wszystkim ułatwiają przyporządkowanie gości weselnych do konkretnych miejsc. Wybierając winietki warto więc zadbać o to, aby prezentowały się bardzo okazale, były gustowne i bardzo widoczne.

Eleganckie winietki

Ślubne winietki możemy wykonać samodzielnie albo zamówić je wraz z zaproszeniami ślubnymi. Na naszym rynku jest bardzo wiele godnych polecenia firm, które oferują swoim klientom wysokiej jakości winietki ślubne, dzięki czemu każdy odnajdzie produkty, które w 100% przypadną mu do gustu. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście zakup gotowych produktów. Warto zadbać o to, aby kolorystyka zaproszeń i pozostałych elementów dekoracyjnych była identyczna.

Jak powinna wyglądać porządna winietka ślubna?

Najwięcej miejsca na winietce ślubnej powinno zajmować oczywiście imię i nazwisko naszego gościa weselnego. Jeżeli chodzi o samą kolorystykę etykiety, to w dzisiejszych czasach przeważają jasne kolory. Ceniona jest biel, krem, pudrowy róż albo błękit, który po dłuższej przerwie ponownie powraca do mody. Na nowoczesnych winietkach ślubnych coraz częściej pojawiają się mocniejsze kolory w postaci ozdobnych tasiemek i dekoracyjnych pasów. Warto rozejrzeć się również za winietkami z ażurowymi elementami, które prezentują się bardzo delikatnie.