Zachwyć swoich gości

Zaproszenia ślubne nie muszą przyjmować dobrze znanej nam tradycyjnej formy. W procesie informowania najbliższych nam osób wykorzystać możemy sposoby zgoła odmienne.

kolorowe zaproszenie w stylu eko

Zaproszenia ślubne eko to nie tylko poddawany recyclingowi papier, ale również wykorzystanie dostępnych mediów. Poinformowanie zainteresowanych poprzez najpopularniejszy w Polsce serwis społecznościowy może wydawać nam się przegięciem, jednak taka forma od lat dobrze funkcjonuje na świecie i ludzie nie mają problemu z jej odbiorem. Dla osób bardziej przywiązanych do tradycji dobrym wyborem może okazać się zupełna rezygnacja z materialnej formy zaproszeń. Przekaz ustny przez wiele lat uznawany był za wystarczający, dlaczego więc nie skorzystać z niego dzisiaj?

Pasjonatki DIY (rękodzieła) także w dziale eko zaproszeń znajdą coś dla siebie. Wykorzystanie darów lasu (szyszki, żołędzie), a także skrawków filcu, wełny i czerpanego papieru pozwoli na stworzenie karty z zaproszeniem w kilka chwil. Własnoręcznie wykonane zaproszenie na pewno ucieszy zapraszanego o wiele bardziej niż sztampowa kartka w kolorze szampana zawierająca znany wszystkim wierszyk.

Podczas procesu zapraszania gości nie warto postępować zgodnie z wcześniej utartymi schematami. Innowacyjność i pionierskie podejście to coś co pozwoli nam na idealne przygotowanie się do najważniejszego dnia w naszym życiu.