Serdecznie zapraszamy Was…

Cóż, wybór zaproszeń ślubnych w dzisiejszych czasach jest nie lada wyzwaniem. Jest tak wiele pięknych, ciekawych i wartych uwagi zaproszeń, że ciężko wybrać coś dla siebie. Szczególnie, że wybierając te małe karteczki, chcemy móc wręczyć swoim bliskim naprawdę wyjątkowe zawiadomienie o tak ważnym dla nas dniu. Zaproszenia ślubne są bardzo istotnym elementem wszystkich przygotowań – w końcu to one dają gościom niejako pierwsze wrażenie dotyczące przygotowywanej przez nas ceremonii.

zaproszenia na ślub foto

Wyjątkowe zaproszenie

Coraz częściej wśród zaproszeń ślubnych brylują te najbardziej spersonalizowane. Przy mniejszych ślubach niezwykle popularne stają się te ręcznie robione. Jednak przy weselach na kilkadziesiąt osób zaproszenia handmade stają się ogromnym wydatkiem. Dlatego też doskonałym sposobem na spersonalizowanie i dopasowanie do siebie jest skorzystanie z zaproszeń ślubnych ze zdjęciem.

Tego typu zaproszenia to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą, by ich bliscy dostali nie tylko informację o ceremonii, ale i piękną pamiątkę, która będzie mogła być przechowywana w domach przez lata. Piękne zdjęcie przyszłych nowożeńców to bardzo ciekawy pomysł na zaproszenie ślubne – być może to pomysł dla ciebie.