Zaproszenia jak kartka z kalendarza

Wybierając zaproszenia ślubne, można poczuć się zagubionym wśród wielu wzorów, kolorów i rodzajów. Warto więc wybrać po prostu coś, co się wyróżnia, a zarazem bardzo ładnie wygląda. Poruszonym przez nas przykładem będzie wzór zaproszenia podobnego do kartki z kalendarza https://z-milosci.pl/kategoria/zaproszenia/jesienne-licie-w-kalendarzu

Jakie zaproszenia się wyróżniają?

Bardzo nowatorskim, a zarazem ciekawym pomysłem są obecnie zaproszenia, które wyglądają jak kartki ze ściennych kalendarzy, na których jedna strona przeznaczona jest na jeden dzień. Takie zaproszenia zawierają wyraźną datę ślubu i inne potrzebne informacje, które zazwyczaj mieszczą się na jednej stronie. Całość wygląda bardzo elegancko, a zarazem ciekawie. Zaproszenia ślubne kartka z kalendarza pozwalają na bardzo dużą personalizację. Można tam zawrzeć wszystkie informacje, na jakie ma się tylko ochotę, dodać własne teksty, adnotacje, czy wierszyki.

Ważne informacje

Zaproszenia ślubne jako kartka z kalendarza zazwyczaj drukowane są na wysokiej jakości papierze w dwóch opcjach: o gramaturze 250g/m2, albo 300g/m2. Jako, że zazwyczaj jest to pojedyncza kartka, zawsze lepiej wybrać grubszy, i bardziej sztywny papier. Narzeczeni mogą wybrać także kolorystykę, czcionkę, czy kolory ozdobnych wstążek, którymi przewiązuje się tekturki. Ceny takich zaproszeń zazwyczaj mieszczą się w przedziale 3-6 złotych.