Zaproszenia w stylu boho – oryginalnie i elegancko

Boho to eklektyczny styl łączący elementy, które z pozoru mogą do siebie nie pasować: hippisowskie barwy i oryginalność bohemy. Sama nazwa boho wywodzi się zresztą od francuskiej cyganerii – środowiska artystycznego, które wzbudzało kontrowersje swoim podejściem do sztuki. Ciekawy, oryginalny styl cieszy się obecnie rosnącą popularnością, dlatego też modne są projekty zaproszeń ślubnych w konwencji boho.

Jak wyglądają zaproszenia w tym stylu?

Istnieje kilka elementów, które zazwyczaj pojawiają się na tego typu zaproszeniach. Pomijając sam dobór kolorów kojarzący się z kulturą hippisowską, boho to przede wszystkim kwiaty i piórka. Kolorowe, kwieciste zaproszenia prezentują się niewątpliwie elegancko, a jednocześnie dzięki oryginalnym kompozycjom i doborze kolorów wyróżniają się spośród innych klasycznych szablonów zaproszeń. Piórka nadają natomiast subtelności i delikatności. Dzięki nim można także stworzyć zaproszenia jedyne w swoim rodzaju – zamiast stawiać jedynie na nadruki, równie dobrze można nakleić prawdziwe piórka.

Rustykalnie

Zaproszenia ślubne boho mogą być dodatkowo utrzymane w rustykalnym stylu. Coraz modniejsze staje się wykorzystanie brązowego papieru, a także urozmaicenie zaproszeń ozdobami takimi jak kokardki wykonane ze sznurka czy nawet drobnymi, drewnianymi elementami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *