Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – modne i ciekawe

Moda ślubna to temat rzeka. Wbrew pozorom nie dotyczy ona tylko stroju młodej pary i gości, oraz wystroju sali. Przy wyborze zaproszeń także obowiązują trendy, które zmieniają się z roku na rok. Kilka lat temu modne były zaproszenia w klasycznych wzorach, wypisywane ręcznie dla każdego z gości. Teraz najczęściej zamawiane są w drukarni już spersonalizowane. Hitem w ciągu ostatnich kilku lat stały się zaproszenia ze zdjęciem młodej pary. Cieszą się sporą popularnością, ponieważ zależnie od stylistyki jaką wybierze młoda para mogą mieć bardziej formalny lub mniej oficjalny charakter.

przykład zaproszenia ze zdjęciem

Jakie zaproszenia wybrać?

Zaproszenie jak sama nazwa wskazuje, jest kierowane do gości i powinno informować o terminie i miejscu ceremonii. Jednak warto zadbać o to, aby także cieszyło oko. Tutaj wybór jest praktycznie nieograniczony, jednak ostatnio coraz częściej wybierane są zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Stanowią one idealną oprawę oraz wspaniałą pamiątkę dla osoby zaproszonej. Wyrażają także osobowość młodej pary poprzez zamieszczone zdjęcie, które może mieć bardziej oficjalny lub „luźniejszy” charakter.

Klasycznie czy nowocześnie?

Przy wyborze zdjęcia do zaproszenia młoda para ma już prawdziwe pole do popisu. Może zdecydować się na oficjalne portretowe zdjęcie, które jest idealnym uzupełnieniem klasycznych zaproszeń, zarówno w kolorze jak i czarno – białe. Można także dodać swobodniejsze zdjęcie np. z wakacji, które nadaje się do zaproszeń utrzymanych w swobodniejszym wzornictwie.